USB WebCam Driver

USB WebCam Driver 1.1

Sterownik USB do kamer internetowych na komputerach Mac

Zalety

  • Może wymusić działanie kamer internetowych na komputerach Mac

Wady

  • Trial resetuje się co 30 minut

Niezły
6

Jeśli masz problemy z uzyskaniem kamery internetowej do pracy z komputerem Mac , spróbuj zainstalować sterownik USB WebCam Driver .

Sterownik USB WebCam współpracuje z większością producentów kamer internetowych. Ta wersja próbna jest jednak ograniczona do 30 minut na raz, co oznacza, że ​​musisz odłączyć i ponownie podłączyć kamerę, aby nadal z niej korzystać. Pamiętaj, że jeśli nie posiadasz kamery FireWire lub Philips, Twój numer seryjny jest powiązany z komputerem, na którym się rejestrujesz, a będziesz potrzebować go, aby zarejestrować sterownik, jeśli zamierzasz go zachować.

Instalowanie sterownika

Nie musisz mieć podłączonego aparatu po zainstalowaniu sterownika USB WebCam, ale być może musisz zidentyfikować typ posiadanej kamery, zanim sterownik ją rozpozna. Po prostu zmień nazwę wyświetlaną w oknie dialogowym Ustawienia wideo QuickTime.

Deweloperzy zachęcają użytkowników do dokładnego przetestowania sterownika przed jego zakupem, w tym za pomocą obsługiwanych aplikacji, takich jak Skype , Facetime itp.

Jeśli cierpisz na problemy ze sterownikiem kamery internetowej na komputerze Mac, rozwiązaniem może być sterownik USB WebCam Driver.

Obsługa zunifikowanej pamięci USB i FireWire Obsługa nowych kamer Sterowanie kamerą IOXperts - Dostosuj ustawienia wideo w aplikacjach, które nie korzystają ze standardowego okna ustawień wideo (iChat AV, Yahoo Messenger itp.) Oprogramowanie Pan / Tilt / Zoom FaceTracking Międzynarodowe ustawienia aparatu - 14 języków . Wymaga zinternacjonalizowanej aplikacji wideo i więcej ... Obsługa najnowszych interfejsów API USB i FireWire Uproszczona instalacja i rejestracja

Zmiany

  • Obsługa zunifikowanej pamięci USB i FireWire Obsługa nowych kamer Sterowanie kamerą IOXperts - Dostosuj ustawienia wideo w aplikacjach, które nie korzystają ze standardowego okna ustawień wideo (iChat AV, Yahoo Messenger itp.) Oprogramowanie Pan / Tilt / Zoom FaceTracking Międzynarodowe ustawienia aparatu - 14 języków . Wymaga zinternacjonalizowanej aplikacji wideo i więcej ... Obsługa najnowszych interfejsów API USB i FireWire Uproszczona instalacja i rejestracja

Najczęściej pobierane Internet i sieci na mac

Więcej
USB WebCam Driver

Download

USB WebCam Driver 1.1

Opinie użytkowników o USB WebCam Driver